GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 6776445
nr 677 6445
Tallrikar
4 st, Kina
Kondition: mindre slitage & skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 januari 2011
kl 19:58:41
100 kr
250 kr
200 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr
950 kr